به گزارش رکنا ، سردار حاجی محمد مهدیان نسب فرمانده انتظامی لرستان در تشریح این خبر گفت: در راستای مبارزه بی‌امان با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در آزادراه خرم زال با انجام کار‌های اطلاعاتی ۲ باند تهیه و توزیع مواد مخدر را شناسایی و ۳ دستگاه خودرو پژو ۴۰۵، ۲۰۶ و پارس از آنان متوقف کردند.

او با بیان اینکه ماموران در بازرسی از خودرو‌های ۲۰۶ و پژو پارس ۱۷۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود کشف و ۵ نفر اعضای باند سوداگران مرگ را دستگیر کردند، افزود: پلیس در مبارزه با سوداگران مرگ از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند و اجازه جولان و سرکشی به آنان را نخواهد داد.

فرمانده انتظامی لرستان در ادامه از کشف ۴ تن انواع مواد مخدر با ۲ درصد افزایش از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و گفت: در این مدت ۱۸ هزار قاچاقچی، توزیع‌کننده، خرده‌فروش و معتاد دستگیر که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴ در صد افزایش داشته است.

مهدیان نسب در پایان انهدام ۴۴ باند تهیه و توزیع مواد مخدر سنتی و صنعتی و اجرای یک هزار و ۲۴۹ طرح‌های پاک‌سازی نقاط آلوده، ارتقاء امنیت اجتماعی و کنترل محور‌های مواصلاتی به‌صورت نقطه‌ای، منطقه‌ای، موضوعی و حجمی در سطح استان با ۴ درصد افزایش در مدت یاد شده را از دیگر اقدامات پلیس لرستان برشمرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟