به گزارش رکنا، مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: تکنسین اورژانس کورین پس از امدادرسانی 7 ساعته، مادر باردار پرخطر را به سلامت به درمانگاه سرجنگل رساندند.

فریبرز راشدی امروز اظهار کرد: پس از اعلام نیاز به خدمات فوریت های پزشکی جهت مادر باردار در روستای رحمت آباد کورین، یک دستگاه آمبولانس به محل اعزام که پس از ارائه خدمات درمانی و فوریتی و اولیه، مادر برای دریافت خدمات تخصصی تر در درمانگاه، به آمبولانس منتقل شد.

وی ادامه داد: در مسیر به علت طغیان رودخانه های محلی، مادر به تویوتای پیکاپ مرکز بهداشت منتقل و به علت بحرانی بودن شرایط، در مسیر سیلابی مجبور به توقف می شوند.

وی افزود: در این امدادرسانی که در شرایط عادی طی مسیر حدود 20 دقیقه طول می کشد تکنسین اورژانس به مدت 7 ساعت تا رسیدن به درمانگاه، از مادر باردار مراقبت کرده و سرانجام ساعت 1:30 بامداد امروز، مادر باردار به درمانگاه سرجنگل منتقل شد.

راشدی ضمن قدردانی از تلاش های تکنسین اورژانس تمام شهرهای زیرمجموعه که روز گذشته بر اثر بارش های جوی روز پرکاری را طی کردند گفت: متاسفانه روز گذشته علاوه بر بحث خدمت رسانی فوری به مادران باردار پرخطر، چندین مورد تصادف و واژگونی خودرو نیز در محورهای مواصلاتی زیرپوشش دانشگاه رخ داد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟