به گزارش رکنا، سرهنگ " احمد گودرزی"گفت: با تماس تلفنی مردی 42 ساله به کلانتری 121 سلیمانیه، ماموران کلانتری در جریان وقوع سرقت یک دستگاه خودروی سواری پراید در محدوده نبرد شمالی قرار گرفتند.

وی عنوان داشت: با مراجعه ماموران به نشانی اعلامی و انجام تحقیقات میدانی، موفق شدند تصویری از سارق را هنگام سرقت به دست بیاورند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی و بررسی آلبوم مجرمان سابقه دار ماموران به دست آوردند که متهم سابقه دار بوده و پیش تر با همین عنوان مجرمانه دستگیر شده است.

کلانتر محله سلیمانیه عنوان داشت: گشت زنی های انتظامی افزایش یافت تا اینکه ماموران هفدهم دی ماه موفق شدند در گشت زنی های انتظامی سارق را در حال تردد با خودروی سواری پراید مشاهده و در یک عملیات تعقیب و گریز، خودروی سرقتی را متوقف و سارق را دستگیر کردند.

وی عنوان کرد: در بازرسی از خودروی متهم تعدادی لوازم مورد نیاز برای سرقت و یک سوئیچ موتورسیکلت کشف شد و دستور بازرسی از مخفیگاه متهم اخذ و تیمی از ماموران کلانتری برای بررسی از آن محل اعزام شد.

گودرزی با اشاره به اینکه از مخفیگاه متهم یک دستگاه موتورسیکلت و تعدادی لوازم داخل خودرو از قبیل: ضبط و باند، گوشی سرقتی کشف شد، گفت: متهم در کلانتری به 10 فقره سرقت خودرو و موتورسیکلت و لوازم داخلی آن اعتراف کرد.

رئیس کلانتری 121 سلیمانیه افزود: متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟