به گزارش رکنا،  سرهنگ محمد بخشنده عنوان کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه‌ای قصد دارد، مقادیری مواد مخدر از استان‌های جنوبی کشور تهیه و به تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

او عنوان کرد: با تکمیل تحقیقات اطلاعاتی توسط تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، مشخص شد که متهم با سفر به یکی از استان‌های جنوبی کشور، مقادیری تریاک و حشیش از قاچاقچیان تهیه کرده و با همکاری ۲ همدستش قصد دارد با جاسازی آن در داخل ۳ دستگاه کامیون بعد از گذشتن از استان یزد به تهران منتقل کند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت، ادامه داد: با اخذ نیابت قضائی تیمی از ماموران عملیات ویژه به استان یزد اعزام شدند و با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد خودرو‌های متهمان ساعت ۱۸:۳۰ پانزدهم دی ماه در ایستگاه "مهریز" یزد مشاهده و مراقبت‌های ویژه پلیسی آغاز شد.

او با اشاره به اینکه ماموران پس از مراقبت‌های ویژه خودرو‌های متهمان را متوقف و راننده آن‌ها را دستگیر کردند، گفت: در بررسی از داخل یکی از کامیون‌ها ۲۸۵ کیلو تریاک و ۱۰۹ کیلو حشیش کشف شد و کاشف به عمل آمد که ۲ کامیون دیگر فاقد مواد مخدر بوده و برای اغفال و رد گم کنی، کامیون اصلی را همراهی می‌کردند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: با اعتراف صریح متهمان به جرم ارتکابی و تکمیل تحقیقات پلیسی، هر سه سوداگر مرگ در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟