به گزارش رکنا، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت گفت: یک توزیع کننده مواد مخدر دستگیر شد و از محل سکونت او ۱۱۰ کیلو تریاک کشف شد.

سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت گفت: در پی اطلاع از اینکه مردی در منزلش در محله "صبا شهر"، اقدام به توزیع مواد مخدر می کند، تحقیق در این خصوص آغاز و بررسی موضوع در دستور کار معاونت عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی گفت: در تحقیقات انجام شده و پایش‌های اطلاعاتی مشخص شد که خبر صحت دارد و متهم اخیرا مقادیری مواد مخدر از قاچاقچیان جنوب کشور خریداری کرده است و با دپو کردن آن در محل سکونتش قصد دارد در فرصت مناسبی آن را توزیع کند.

سرهنگ بخشنده با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت، ادامه داد: دستور دستگیری متهم و بازرسی از مخفیگاه وی صادر شده و ماموران موفق شدند، ضمن مراقبت‌های ویژه از مخفیگاه وی، ظهر روز پانزدهم دی ماه با اطمینان از اینکه متهم در داخل مخفیگاهش است وی ردستگیر کنند.

این مقام پلیسی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم ۱۱۰ کیلو تریاک کشف و متهم پس از انتقال به پلیس مبارزه با مواد مخدر به جرم ارتکابی اعتراف کرد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت افزود: با اعتراف صریح متهم به جرم ارتکابی و تحقیقات تکمیلی پرونده، وی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟