به گزارش رکنا، رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت از انفجار گازی در یک ساختمان مسکونی در منطقه 4 راهنمایی ورانندگی خبر داد و گفت: شهروندان و رانندگان خودرو ها برای تماشا در این محل ها نایستند.

سرهنگ" محمد رازقی" در توضیح این خبر بیان داشت: ساعت 10:45 شب گذشته در محدوده اتوبان زین الدین خیابان خیری، در یک باب منزل مسکونی دچار انفجار گاز می شود.

این مقام انتظامی عنوان کرد: پس از دریافت خبر تیمی از کارکنان منطقه 4 پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت در نشانی اعلام حاضر شدند و علاوه بر همکاری با ماموران آتش نشانی برای تسهیل عبور و مرور، به سبک سازی بار ترافیکی منطقه پرداختند.

وی با بیان اینکه ترافیک منطقه ناشی از ایستادن و نگاه کردن سایر خودروهای عبوری و مردم در محل حادثه ایجاده شده بود، افزود: عوامل آتش نشانی که به موقع در محل حاضر بودند و حریق را اطفاء و شاکنین ساختمان را از داخل ساختمان خارج کردند.

وی از شهروندان خواست: با وقوع و دیدن حوادثی مشابه به تماشا نایستند و اجازه دهند پلیس و سایر سازمان ها و مراکز خدمات رسان به موقع در محل حاضر شوند و از ورود خسارت تا حداکثر امکان تلاش کنند.

در این گزارش آمده است خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟