به گزارش رکنا، ظهر شنبه 25 آبان امسال مرد جوان در منطقه دارآباد در حال عبور و بالا رفتن از پله های یک کوچه که در مجاورت گودبرداری پروژه ساختمانی بود که ناگهان لیز خورد و با ساختمان گودبرداری شده کنار پله ها سقوط کرد.

مرد 35 ساله با فریادهای کمک کمک، کارگرهای ساختمان در حال ساخت را از سقوط هولناکش با خبر کرد و خیلی زود تیمی از ماموران آتش نشانی و اورژانس به محل حادثه اعزام شدند و پشت حفاظ هایی که کوچه مجاور پروژه را ورود ممنوع کرده بود تا کسی در این کوچه تردد نکند با مردی روبرو شدند که داخل گودبرداری سقوط کرده بود و این درحالی بود که امکان داخل شدن به این محدوده ممنوعه وجود نداشت. 

تیم آتش نشانی با حضور در محل مشاهده کردند مرد جوان از ارتفاع  نزدیک به یک ساختمان 5 طبقه است سقوط کرده و مسیر انتقال او به بیرون از محل گودبرداری شده سخت است و تیم پزشکی قادر به کمک رسانی در محل حادثه نیستند.

ماموران آتش نشانی در یک عملیات نفسگیر و در حالیکه مرد جوان درد زیادی را تحمل می کرد از محل سقوط حادثه بیرون آوردند و در اختیار تیم پزشکی حاضر در محل قرار دادند.

مرد جوان به بیمارستان امام حسین «ع» منتقل شد و پزشکان در بررسی ها پی بردند که این جوان از ناحیه مهره‌های کمر، گردن و دنده‌هایش به شدت آسیب دیده به حدی که ریه های او نیز آسیب دیده است.

بنا به این گزارش، خانواده این جوان در تماس با رکنا این حادثه دلخراش را گزارش داده و پسر جوان همچنان در بخش مراقبت های ویژه تحت نظر قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟