به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی قم از کشف ۲۴۰ کیلو و ۳۵۵ گرم مواد مخدر در این استان خبر داد و گفت: در این رابطه ۶ قاچاقچی دستگیر شدند.

سردار عبدالرضا آقاخانی اظهار داشت: در پی اقدام‌های اطلاعاتی مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا یک باند از عناصر اصلی تهیه و توزیع و حمل قاچاق مواد مخدر شناسایی و مشخص شد این افراد قصد دارند یک محموله‌ مواد مخدر را با عبور از محور مواصلاتی قم به استان هم‌جوار قم منتقل کنند.

وی ادامه داد: بنابراین با اعلام به پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قم پیگیری موضوع در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی قم تصریح کرد: در ادامه ماموران خودروی کامیونت حامل مواد مخدر را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه هر ۲ وسیله نقلیه را متوقف و راننده کامیونت و همچنین هر ۳ نفر سرنشینان پژو ۴۰۵ را دستگیر کردند.

آقاخانی گفت: سپس متهمان به همراه وسایل نقلیه به یگان منتقل و در بازرسی به‌عمل‌آمده از خودرو کامیونت ۱۹۵ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک در قالب ۱۰ بسته ۱۰ کیلوگرمی و تعداد ۴۷ بطری نوشابه خانواده حاوی مواد مخدر از یخچال کامیونت کشف شد.

وی افزود: همچنین در عملیاتی دیگر طی بازرسی از یک دستگاه خاور در یکی از محورهای مواصلاتی استان، ۳۸ کیلو و ۴۰۵ گرم تریاک و ۶ کیلو و ۲۵۰ گرم حشیش کشف شد و ۲ نفر در این رابطه دستگیر شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟