به گزارش رکنا،   سرهنگ غلامرضا حسنوند با اشاره به بازداشت 97 نفر از عوامل اصلی اغتشاشات اخیر در شهرستان پردیس، در این رابطه اظهار کرد: با توجه به اعتراضات اخیر به افزایش قیمت بنزین و سوء‌استفاده برخی افراد فرصت‌طلب و اغتشاشگر که باعث تخریب اموال عمومی و بروز ناامنی در سطح شهرستان "پردیس" شده بود، دستگیری عوامل اصلی ناامنی‌های اخیر در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی پردیس تصریح کرد: مأموران با کار اطلاعاتی گسترده 97 نفر از عوامل اصلی و محرک اغتشاشات این شهرستان را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی، متهمان را در عملیاتهای جداگانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

وی از معرفی متهمان به دستگاه قضایی تا رسیدن به مجازات خود خبر داد و گفت: همکاری مردم با پلیس در معرفی و دستگیری اشرار و اغتشاشگران جای قدردانی دارد.

این مقام انتظامی ضمن قدردانی از شهروندانی که صف خود را از صف آشوبگران جدا کردند، تصریح کرد: نیروی انتظامی با هرگونه آشوب و اغتشاش برخورد قاطع و قانونی می‌کند و افرادی که امنیت و احساس آرامش شهروندان را خدشه‌دار کنند، تحت تعقیب قضایی و پلیس قرار خواهند گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟