به گزارش رکنا، سرهنگ "محمد بخشنده"  گفت: چندی پیش ماموران گشت کلانتری هنگام گشت زنی در محدوده خیابان امام خمینی(ره) به یک خودروی سواری405 رها شده در کنار خیابان برخورد می کنند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از داخل خودرو 750 کیلو حشیش کشف می شود، عنوان داشت: ماموران کلانتری متوجه می شوند که خودرو به تازگی در خیابان رها شده است، بلافاصله شناسایی و دستگیری راننده آن را در دستور کار قرار می دهند و پس از انجام عملیات های پلیسی و مهار متهم، در نهایت موفق می شوند وی را در حوالی خودرو رها شده، دستگیر کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: راننده خودرو در بازجویی اولیه اظهار داشت که مواد مخدر کشف شده متعلق به من نیست و در تسویه حساب مالی از 2 تن از قاچاقچیان ربوده و در حال فرار بودم که خودروی گشت کلانتری را مشاهده و از ترس شناسایی و دستگیر شدن، خودرو را رها و از محل گریختم.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد، متهمان اصلی پرونده با همکاری یکدیگر به استانهای جنوبی کشور مسافرت کرده و قصد دارند، مقادیری مواد مخدر خریداری و با یک دستگاه خودروی سواری 405 به شهر تهران منتقل کنند، گفت: شناسایی خودروی متهمان و دستگیری آنان در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: تیمی از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر به محور مواصلاتی اعزام تا اینکه موفق شدند، خودروی متهمان را در بزرگراه "قم-تهران" شناسایی و پس از مراقبت های پلیسی، خودرو را متوقف و هر 2 قاچاقچی مواد مخدر را دستگیر کنند.

بخشنده با بیان اینکه از خودروی متهمان 317 کیلو و 100 گرم حشیش و 39 کیلو و 700 گرم تریاک کشف شد، اضافه کرد: در مجموع این 2 عملیات پلیسی یک تن و 67 کیلو و 100 گرم حشیش و 39 کیلو و 700 گرم تریاک توسط ماموران پلیس پیشگیری و پلیس مبارزه با مواد مخدر کشف شده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در پایان با اشاره به اینکه متهمان پرونده به طور صریح به جرم ارتکابی اعتراف کردند، گفت: پس از تحقیقات تکمیلی متهمان پرونده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟