به گزارش رکنا ، فرمانده انتظامی ویژه کیش از کشف 33 کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری دو قاچاقچی قبل از ورود به جزیره کیش خبر داد.

سرهنگ " علی اصغر جمالی"  با اعلام این خبر گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با اقدامات فنی و تخصصی، تشدید اقدامات مبارزه ای با سوداگران و عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر، از ورود محموله 33 کیلویی مواد مخدر به جزیره کیش مطلع شدند.

رئیس پلیس کیش تصریح کرد: در این ماموریت تعداد 6 بسته مواد مخدر از نوع تریاک به وزن 30 کیلوگرم و تعداد 3 بسته موادمخدر از نوع حشیش به وزن 3 کیلوگرم و یکدستگاه خودروی پژو متعلق به سوداگران مرگ که به وسیله آن اقدام به جابجایی می کردند نیز توقیف و به پارکینگ انتقال شد.

سرهنگ جمالی با اشاره به کشفیات هشت ماهه سال 98 بیان داشت: از ابتدای سال تاکنون بیش از 258 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و 715 نفر خرده فروش و قاچاقچی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی ویژه کیش در پایان به قاچاقچیان مواد مخدر هشدار داد: سوداگران مرگ بدانند طرح های برخورد با ناهنجاری های اجتماعی و تقویت کنترل مبادی ورودی جزیره با قدرت توسط پلیس در حال انجام است و کیش برای آنها جای امنی نخواهد بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟