به گزارش رکنا، محمد معصومی امروز فرمانده انتظامی تویسرکان از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی با محوریت پاکسازی نقاط آلوده و جمع‌آوری معتادان پرخطر خبر داد و اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری سایر یگان‌های انتظامی با اجرای این طرح ۳۵ نفر از معتادان متجاهر را جمع‌آوری و به کمپ‌های ترک اعتیاد مجاز معرفی شده‌اند.

او با اشاره به دستگیری سه نفر از فروشندگان کهنه‌کار مواد مخدر گفت: با توجه به مشکوک شدن ماموران انتظامی به دو نفر و احتمال خرید و فروش مواد مخدر توسط این افراد سابقه‌دار در سطح شهرستان، بلافاصله آن‌ها را دستگیر و از این قاچاقچیان مقادیری شیشه کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی تویسرکان از خانواده‌ها به ویژه والدین خواست ضمن مراقبت از فرزندان خود، در صوت مواجهه با عاملان سودجوی تهیه و توزیع موادمخدر مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

معصومی گفت : در این اجرای این طرح فروشندگان و قاچاقچیان سابقه‌دار مواد مخدر دستگیر شدند.

او در ادامه از کشف ۹۸۴ ثوب البسه خارجی قاچاق از یک دستگاه پژو پارس در این شهرستان خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با پایش اطلاعاتی ماموران پاسگاه انتظامی ولاشجرد یک دستگاه پژو پارس حامل حمل کالای قاچاق را در تویسرکان زمین‌گیر کردند.

فرمانده انتظامی تویسرکان با اشاره به اینکه پس از رصد اطلاعاتی و مشخص شدن مسیر حرکت این خودرو در محور کنگاور به تویسرکان، پلیس وارد عمل شد افزود: زمانی که خودرو وارد حوزه انتظامی تویسرکان شد ماموران با ایجاد ایست و بازرسی تلاش در توقیف پژو پارس داشتند که راننده به هشدار پلیس بی‌توجه و از محل متواری شد.

او با اشاره به تعقیب خودور در مسیر کنگاور به تویسرکان توسط پلیس پاسگاه ولاشجرد بیان کرد: راننده خودرو مجدد بدون توجه هشدار پلیس با انجام اقدامات خطرناک تلاش بر واژگونی خودرو داشت که با شلیک تیر، پلیس آن را متوقف کرد.

معصومی با اشاره به کشف تعداد ۹۸۴ ثوب البسه خارجی قاچاق به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال پس از بازرسی دقیق خودرو یادآور شد: راننده دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل شد، خودروی حامل محموله قاچاق نیز به پارکینگ منتقل شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟