به گزارش رکنا، سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با تاکید بر توجه به رونق تولید اظهار داشت: یکی از راه‌های رونق تولید مبارزه با قاچاق است که این مهم در دستور دریابانی قرار دارد.

وی با بیان اینکه اعمال سودجویانه قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اشتغال و تولید داخلی سبب خروج سرمایه‌های ملی می‌شود خاطر نشان کرد: سوخت قاچاق طبعات جبران ناپذیر اجتماعی به همراه دارد که در این راستا دریابانی در مقابله با قاچاق کالا و سوخت از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کند.

فرمانده دریابانی استان بوشهرمبارزه با قاچاق فرآورده‌های نفتی را یکی از اولویت‌های کاری و مأموریتی دریابانی استان بوشهر دانست و از همکاری مردم مرزنشین با دریابانی در برخورد با مخلان نظم اقتصادی قدردانی کرد.

سردار رضایی‌نژاد از کشف سوخت قاچاق در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: مأموران پایگاه دریابانی بوشهر و گناوه در راستای مبارزه با قاچاق سوخت و جلوگیری از هدر رفت سرمایه‌های ملی، یک کامیون و یک شناور لنج دوبه حامل سوخت قاچاق را شناسایی و متوقف کردند.

فرمانده دریابانی استان بوشهر با اشاره به کشف 30 هزار لیتر سوخت قاچاق تصریح کرد: در بازرسی‌های به‌عمل آمده از کامیون و شناور توقیفی مقدار 30 هزار و 500 لیتر سوخت گازوئیل قاچاق کشف و 4 متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سردار رضایی‌نژاد ارزش ریالی سوخت قاچاق مکشوفه را بر اساس نظر کارشناسان 2 میلیارد و 155 میلون ریال برآورد کرد.

وی با تاکید بر مقابله شبانه‌روزی با قاچاق تصریح کرد: دریابانان این استان شبانه‌روز و در سخت‌ترین شرایط جوی برای حفظ و حراست از مرزها تلاش می‌کنند و با تمام توان با قاچاقچیان مقابله می‌کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟