به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی یزد از دستگیری یک نفر به اتهام قاچاق موادمخدر در اردکان خبر داد و گفت: متهم قبل از انتقال به یگان انتظامی برای رهایی از دست قانون، ۴۲۱ میلیون ریال وجه نقد به عنوان رشوه به ماموران پیشنهاد کرد که آنها در کمال صداقت با رد این مبلغ مراتب را صورت‌جلسه کردند.

سرتیپ محمدرضا میرحیدری عصر یکشنبه افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر و نیز یگان امداد اردکان با انجام کار اطلاعاتی از فعالیت یکی از فروشندگان موادافیونی در شهر مطلع شدند.

وی با اشاره به شناسایی مخفیگاه متهم، افزود: ماموران با هماهنگی قضایی در عملیاتی وی را در منزلش دستگیر و در بازرسی از محل، ۱۵۰ گرم هروئین و ۴۱ گرم شیشه را کشف کردند.

وی با بیان اینکه متهم به همراه مواد کشف شده به دادسرا معرفی شد، خاطرنشان کرد: ماموران پلیس با تلاش شبانه روزی و برقراری نظم و امنیت مطلوب در یزد افتخار این را دارند که در بحث سلامت اداری از استان های برتر کشور هستند.

از ابتدای سال جاری تاکنون گزارشی از رد رشوه از سوی ماموران انتظامی یزد در اختیار رسانه ها گذاشته نشدو در ۶ ماهه نخست سال ۹۸ افزون بر ۲۰ تن انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شد.

تاکنون گزارشی از تعداد دستگیرشدگان و نیز خودروهای توقیف شده در اختیار رسانه‌ها قرار نگرفته است.

جاده‌های یزد نقش مؤثری در برقراری ارتباط استان‌های جنوبی و شرقی ایران به مرکز کشور دارد و با توجه به موقعیت آن در مسیر کریدور شمال - جنوب و شرق و غرب، در برخی مواقع راه‌های آن برای انتقال کالای قاچاق و نیز مواد مخدر مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد.

روزانه حدود ۴۰۰ هزار دستگاه انواع خودرو سبک و سنگین در جاده‌های این استان تردد می‌کنند .

مرکز شهرستان ۹۸ هزار نفری اردکان در ۶۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟