به گزارش رکنا ، سرهنگ محمد رازقی گفت : مقارن ساعت ۲۱:۵۰ شب گذشته ،در مسیر شمال به جنوب اتوبان حقانی بعد از مدرس تصادف سه وسیله ای بین سمند و پژو و نیسان روی می دهد .

رییس مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب ادامه داد : شب گذشته سواری پژو که از مسیر شمال به جنوب حقانی در حال تردد بوده ، به علت عدم رعایت سرعت مطمئنه و لغزندگی معبر و بارندگی نتوانسته خودروی خود را کنترل نماید و ابتدا با تاکسی سمند و سپس با نیسان برخورد می نماید .

رازقی افزود : شدت این تصادف به حدی بوده که تاکسی سمند را به جلو پرتاب می کند و سمند با نیسانی که در حال تردد بوده برخورد می نماید .

وی گفت : بلافاصله پس از وقوع این تصادف تیم کارشناسی پلیس راهور فاتب در موقعیت حاضر گردید و ضمن ایمن سازی معبر به جهت جلوگیری از وقوع حوادث بعدی اقدام و سپس نسبت به بررسی علل و عوامل حادثه کار خود را آغاز کردند .

سرهنگ رازقی در خصوص علت این حادثه گفت : در این حادثه راننده پژو به علت عدم رعایت سرعت مطمئنه نسبت به دو خودروی دیگر مقصر می باشد .

وی افزود : خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب نرسید و در این خصوص کروکی تنظیم و تحویل طرفین گردید .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟