به گزارش رکنا،  سرهنگ "علی عسگری" رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز با اعلام این خبر گفت : در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز بر روی عناصر حمل و توزیع مواد مخدر، محرز شد فردی با استفاده از یکدستگاه کامیونت در پوشش حمل محموله های تجاری اقدام به حمل و توزیع مواد مخدر می کند.

وی گفت : بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز قرار گرفت و با اقدامات گسترده پلیسی مشخص شد که نامبرده مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را خریداری کرده و قصد انتقال آن به استان البرزرا دارد.

این مقام انتظامی بیان کرد :در همین راستا اکیپی از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به محور های مواصلاتی استان اعزام و پس از رصد و پایش خودروهای عبوری در ساعت 4 بامداد روز گذشته موفق به شناسایی خودرو مورد نظر شده و در یک فرصت مناسب اقدام به توقف خودرو کردند .

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز افزود : ماموران در بازرسی از این خودرو، مقدار 41 کیلو و 600 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و راننده خودرو نیز دستگیرشد .

گفتنی است، متهم به همراه مواد مخدر مشکوفه و خودرو توقیفی برای ادامه تحقیقات به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز منتقل شد .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟