به گزارش رکنا، ارسطو ترکمان منش دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد استان بوشهر به همکاری گمرک با این دبیرخانه اشاره کرد و گفت: گمرک در بخش مبارزه با مواد مخدر هوشیار عمل کرد و همواره همکاری های بسیار خوبی با این سازمان داشته است.

وی اظهار داشت: اخیرا ۴۵ کیلوگرم مواد مخدر با همکاری ایکس ری گمرک بوشهر که به صورت ماهرانه در کفی کامیون جاسازی شده بود کشف شد که نشان از تیزبینی و هوشیاری کارکنان گمرک بوشهر دارد.

ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر نیز گفت: مبارزه با قاچاق مواد مخدر، پیش سازها و قاچاق کالا از مهمترین اولویت ها و ماموریت‌های گمرک است که با حساسیت بالا مورد پیگیری قرار می گیرد.

بهروز قره بیگی افزود: اهمیت موضوع مبارزه با مواد مخدر در گمرک به گونه ای است که گمرک ایران در کشف و مبارزه با مواد مخدر رتبه نخست جهانی را به خود اختصاص داده است.

وی افزود: کشف ۵ هزار لیتر پیش ساز مواد مخدر در بندر دیلم، کشف حدود ۳ هزار عدد سیگار الکترونیکی و تنباکو و قرص ترامادول در گمرک گناوه و بوشهر گوشه ای از کشفیات صورت گرفته توسط کارکنان گمرکات استان بوشهر بوده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟