به گزارش رکنا ، سرهنگ "جهانشاه تیموری" در توضیح این خبر بیان داشت: روز گذشته چهاردهم مهرماه ماموران انتظامی کلانتری هنگام گشت زنی در محدوده خیابان ابوذر مشاهده کردند که فردی با خودروی پراید در حالی که فریاد می زد دزد! دزد! به دنبال یک دستگاه موتورسیکلت پلاک مخدوش با 2 سرنشین افتاده بود.

وی توضیح داد: در همین لحظه راننده خودروی پراید به پشت موتورسیکلت برخورد کرد و در حالی که موتورسواران تعادل موتورسیکلت را از دست داده بودند، روی زمین افتادند.

این مقام انتظامی بااشاره به اینکه 2 موتورسوار در حالی که سلاح سرد همراهشان بود، به سمت راننده خودروی پراید رفته و درگیر شوند، گفت: ماموران کلانتری وارد عمل شدند و یک تیراندازی هوایی شلیک کردند.

کلانتر محله نبرد افزود: متهمان که در این لحظه متوجه حضور ماموران در محل شده بودند، از محل متواری شدند و ماموران به تعقیب هر 2 متهم پرداختند و پس از مدتی تعقیب گریز موفق شدند یکی از سارقان را دستگیر کنند.

سرهنگ تیموری با بیان اینکه متهم دستگیر شده بر اثر اصابت با زمین ناحیه پا مصدوم بود، گفت: متهم برای مداوا به بیمارستانی نزدیک محل دستگیری انتقال یافت.

وی افزود: در بررسی های بیشتر از متهم 2 گوشی سرقتی که یکی از آنها متعلق به همان راننده خودروی سواری پراید دیگری متعلق به خانمی که صبح از وی سرقت شده بود، کشف و متهم به جرام ارتگابی اعتراف کرد.

رئیس کلانتری نبرد با بیان اینکه گوشی های کشف شده به مال باختگان تحویل داده شد، افزود: متهمان همچنان در بیمارستان بستری می باشد و تحقیقات پلیسی برای کشف سایر جرائم متهمان و دستگیری متهم دوم پرونده ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟