به گزارش رکنا ، سرهنگ " محمد بخشنده " در توضیح این خبر اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پایگاه هشتم پلیس مبارزه با مواد مخدر از فعالیت مجرمانه فردی مبنی بر تهیه و توزیع مواد مخدر، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی بیان داشت: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که این متهم قصد دارد با یک دستگاه خودروی سواری مقدار فراوانی مواد مخدر از استان های جنوبی کشور خریداری و به شهر تهران منتقل کند. از این رو کارهای اطلاعاتی برای شناسایی مسیر حرکت خودروی متهم انجام شد.

سرهنگ بخشنده عنوان داشت: با ورود خودروی متهم ، به بزرگراه قم - تهران ماموران این پایگاه خودروی موصوف را تحت مراقبت قرار دادند، ولی متهم به محض مشاهده ماموران در نزدیکی خود، بلافاصله بدون توجه به فرمان های پلیسی با سرعت بالایی از محل گریخت.

این مقام انتظامی بیان داشت: پس از مدتی تعقیب و گریز، ماموران موفق شدند خودروی متهم را متوقف و ضمن دستگیری راننده آن، خودرو را مورد بازرسی قرار دهند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: در بازرسی از این خودرو، مقدار 60 کیلو گرم تریاک کشف و متهم برای تحقیقات تکمیلی به پلیس مبارزه با مواد مخدر منتقل شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟