به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای مبارزه با مواد مخدر امسال بیش از یک تُن و ۸۳۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف شد و شاهد افزایش ۲۰ درصدی کشفیات موادمخدر در استان بودیم. سردار غلامعباس غلامزاده صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در شهرکرد اظهار داشت: هفته نیروی انتظامی امسال با شعار «پلیس هوشمند امین مردم » از 11 مهر ماه شروع و به مدت یک هفته ادامه دارد.

وی با اشاره به ایام اربعین حسینی افزود: انقلاب اسلامی در تداوم عاشورا و برگرفته از فرهنگ عاشورا در رابطه با مبارزه با ظلم، ستم انحراف و انجام امر به معروف و نهی از منکر عمل می‌کند.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از مقتدرترین نظام‌ها در منطقه و جهان شناخته شده و با تلاش مقام معظم رهبری توانست فشار حداکثری دشمن را تبدیل به التماس حداکثری کند.

غلامزاده اشاره کرد: نیروی انتظامی همگام مردم و مسئولان تحت امر مقام معظم رهبری با استفاده از امکانات به روز و با تعهد و تخصص خدمتگزار مردم استان است.

وی با بیان اینکه در بستر امنیت هر فعالیت اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی تداوم دارد و اگر امنیت نباشد مشکل ایجاد می‌شود، گفت: نهادهای مختلف در تولید امنیت نقش دارند اما نیروی انتظامی نقش اساسی در امنیت و مبارزه با هنجارشکنان دارد چنانکه در کل کشور و به تبع آن استان وضعیت امنیتی مطلوبی وجود دارد.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در حوزه کاری نیروی انتظامی شاخص و معیار فرمایشات و تدابیر مقام معظم رهبری است که هم در رابطه با گام دوم انقلاب و هم 12 اولویت کاری نیروی انتظامی در درون و برون سازمان مورد توجه قرار دارد.

وی گفت: مبارزه با قاچاق کالا ومواد مخدر، مبارزه با هنجارشکنان و مدیریت مباحث ترافیکی از اولویت‌های نیروی انتظامی استان در سال جاری است.

غلامزاده اشاره کرد: در حوزه عملکردی نیروی انتظامی استان از ابتدای سال جاری در راستای برقراری امنیت افزایش 45 درصدی کشفیات سرقت، افزایش 26 درصدی دستگیری سارقان و افزایش 15 درصدی انهدام باندهای سرقت عملکرد داشته است.

وی ادامه داد: در راستای مبارزه با مواد مخدر امسال بیش از یک تُن و 830 کیلوگرم مواد مخدر کشف شد و شاهد افزایش 20 درصدی کشفیات موادمخدر در استان بودیم همچنین در راستای کشف کالای قاچاق کالاهایی به ارزش 142 میلیارد ریال کشف شد.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از کاهش 20 درصدی تصادفات فوتی در استان خبر داد و گفت: در حوزه جرایم فضای مجازی نیز پلیس استان برخلاف افزایش 80 درصدی جرم‌های سایبری توانسته 70 درصد از این جرایم را کشف کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟