حجم ویدیو: 1.25M | مدت زمان ویدیو: 00:00:11

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است، لحظه سقوط Fall یک جرثقیل غول پیکر را از برج‌های در حال ساخت در کانادا به تصویر می‌کشد. در این حادثه Incident که در منطقه هالی فاکس در استان نووا اسکوشیا رخ داد، وزش باد شدید ناشی از طوفان دوریان موجب سقوط این جرثقیل شد.

در این ویدئو که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه ضبط شده است، مشاهده می‌شود که ناگهان چرثقیل روی یکی از برج‌های در حال ساخت، سقوط می‌کند. با وجود آنکه بر اثر سقوط این جرثقیل به تعدادی از درختان و همچنین خطوط برق آسیب شدید وارد شد، کسی آسیب ندید.

وزش باد شدید در این استان کانادا که بیش از ۱۴۰ کیلومتر بر ساعت سرعت داشت، سبب شد تا برق تقریبا سه چهارم از ساکنان قطع شود. تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی خسارات شدید بر جای مانده از طوفان دوریان را که موجب خرابی، قطع خطوط برق، آسیب به درختان و بالا آمدن سطح آب دریا شده است، نشان می‌دهد.

گفتنی است؛ خسارات اصلی ناشی از وقوع طوفان دوریان در باهاماس بوده که گفته می‌شود موجب مرگ ۴۲ تن و مفقود شدن صد‌ها تن دیگر شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟