به گزارش مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی پلیس راهور فاتب سرهنگ احسان مومنی ضمن بیان این مطلب گفت : در ساعت ۰۶:۴۰ صبح دیروز در مسیر شمال به جنوب جناح قبل از میدان آزادی (قبل از چراغ راهنمایی و رانندگی ) مینی بوسی که در این مسیر در حال حرکت بوده با ۳ عابر برخورد می نماید .

سرهنگ احسان مومنی رییس ادراه تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد :

ماجرا از این قرار بود که راننده مینی بوس ‌که در مسیر شمال به جنوب جناح قبل از میدان آزادی در حال تردد بوده قبل از رسیدن به چراغ راهنمایی و رانندگی به گمان اینکه چراغ سبز است حواسش پرت شده و چون چراغ قرمز می گردد ناگهان خود را مقابل سه عابر می بیند .

مومنی افزود : این سه عابر نیز با خیال راحت و بدلیل اینکه چراغ قرمز است و چراغ عابرین سبز است مشغول حرکت بر روی خط کشی عابرین پیاده بودند که ناگهان مینی بوس با ایشان برخورد کرده و هر سه را مجروح می نماید .

مومنی ادامه داد: پس از وقوع این تصادف بلافاصله تیم کارشناسی پلیس راهور فاتب در موقعیت حاضر گردید و در ابتدا ضمن ایمن سازی محل تصادف به بررسی علل و علت حادثه پرداختند .

وی افزود : تیم های امدادی و اورژانس نیز به موقع در محل حاضر بودند و مصدومین را که این سه عابر پیاده بودند پس از معاینه و معالجه در محل به بیمارستان منتقل نمودند .

مومنی به رانندگان عزیز توصیه کرد در هنگام رانندگی کاملا به جلو توجه داشته باشند و از اقداماتی که باعث حواس پرتی می گردد خودداری نمایند و قبل از شروع به حرکت و مسافرت وسیله نقلیه خود را بازدید و در صورت سلامت وسیله نقلیه اقدام به حرکت و مسافرت نمایند

در این خصوص کروکی تنظیم و جهت سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری گردید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟