به گزارش رکنا ، سرهنگ "یداله ستوده" رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان وبلوچستان، در تشریح جزئیات این حادثه گفت: ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح امروز یک فقره تصادف فوتی در کیلومتر ۳۵ محور "خاش- ایرانشهر" محدوده روستای "ایرندگان" به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله تیم گشت تصادفات پلیس راه به همراه نیرو‌های امدادی برای بررسی موضوع به محل حادثه حاضر شدند.

وی افزود: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد، یک دستگاه پژو پارس با ۴ سرنشین که همگی اعضای یک خانواده بودند از جاده منحرف و واژگون شده است.

سرهنگ ستوده تصریح کرد: در این حادثه متاسفانه راننده و ۲ سرنشین خودرو در دم فوت و سرنشین دیگر آن نیز مجروح و با کمک نیرو‌های امدادی به بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) شهر ایرانشهر منتقل شدند.

رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان وبلوچستان خاطر نشان کرد: کارشناس پلیس راه علت حادثه را تخطی از سرعت مطمئنه و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام کرده است.

وی با اشاره به ترافیک روان در محور‌های مواصلاتی جنوب استان سیستان و بلوچستان از رانندگان خواست با رعایت سرعت مطمئنه و هوشیاری کامل در سطح جاده رانندگی کنند تا شاهد چنین حوادث تلخ و ناگوار نباشیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟