به گزارش رکنا ، مسؤول سازمان آتش نشانی گناوه با اعلام این خبر گفت : آتش‌سوزی در طبقه سوم یک مجتمع مسکونی تجاری، با تلاش فراوان آتش‌نشانی مهار و اطفا گردید.

ولی سیفی در بیان جزئیات این خبر گفت: صبح امروز ساعت ۵ و ۴۰ دقیقه بر اثر اتصالی برق طبقه سوم یک مجتمع تجاری مسکونی در بازار گناوه دچار حریق شد که مسدود بودن کف پاساژ و مسقف بودن بین پاساژها، مانع ورود خودروی آتش‌نشانی شد.

وی ادامه داد: براثر این موانع خودروی آتش‌نشانی حدود ۱۲۰ متر شیلنگ تا محل حریق فاصله داشت که این مشکلات باعث کندشدن کار آتش‌نشانان و مهار آتش بعد از یک‌ساعت و ربع شد.

سیفی افزود: آتش‌سوزی موجب رعب و وحشت ساکنین شده بود که همگی به بالای ساختمان پناه آوردند و خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید و تنها خسارت مالی برجا گذاشت.

مسدود بودن راه‌های ورود به پاساژهای سایت تجاری گناوه براثر وجود دست‌فروشان و ایجاد موانع توسط مغازه‌داران شرایطی را ایجاد کرده که عملا در مواقع بحران امکان خدمت‌رسانی و مهار بحران وجود ندارد و این اتفاق زنگ هشداری برای مسؤولین شهری است تا هرچه سریع‌تر به فکر ساماندهی مشکلات سایت تجاری گناوه باشند تا جان مردم در مواقع بحرانی به خطر نیفتد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟