به گزارش رکنا، سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی در تشریح این خبر اظهار داشت: در تداوم طرح مبارزه با قاچاق کالا، مأموران انتظامی شهرستان شازند در انجام تحقیقاتی از جابجایی یک محموله کالای قاچاق توسط یک دستگاه اتوبوس از محورهای مواصلاتی این شهرستان مطلع شدند.

وی خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی عملیاتی پلیس، اتوبوس مورد نظر که از شهرهای جنوبی کشور عازم تهران بود، شناسایی و متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی اظهار داشت: در بازرسی به عمل آمده از خودروی مورد نظر ۱۸۰ هزار عدد باطری قلمی و نیم قلمی، ۳۲ هزار عدد ژیلت، یک هزار و ۴۴۰ بسته رنگ مو، ۶۷۲ عدد مسواک، ۷۶۸ عدد خامه اسپری خوراکی، ۱۶۰۰ بسته سیخ کباب و تعداد ۲ دستگاه ماشین لباس شویی خارجی قاچاق و فاقد هرگونه مدارک معتبر قانونی، کشف شد.

مفخمی شهرستانی خاطر نشان کرد: ارزش این محموله توقیفی از سوی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی در حدود ۲۱ میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی بیان داشت: در این عملیات ۳ نفر دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟