به گزارش رکنا،  فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از انهدام باند سارقان حرفه ای احشام در حین سرقت و کشف ۱۲ رأس گاو سرقتی خبر داد.

سرهنگ سید محمد موسوی در تشریح این خبر افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت احشام در سطح شهرستان گچساران موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: مأموران پلیس آگاهی با همکاری مأموران مواد مخدر و پاسگاه انتظامی عبداللهی با انجام تحقیقات گسترده و گشت نامحسوس به ۳ نفر حین انتقال ۱۲ رأس گاو مشکوک شدند و به آنها دستور ایست دادند.

موسوی تصریح کرد: سارقان با توجه به صعب العبور بودن منطقه، احشام را رها و از محل متواری شدند که در نهایت با تلاش مأموران یکی از سارقین دستگیر شد.

وی بیان داشت: متهم در بازجویی مقدماتی به سرقت ۱۲ رأس گاو اعتراف که پس از بازسازی صحنه احشام سرقتی به مالباختگان تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران با اشاره به این که تلاش برای دستگیری ۲ سارق دیگر در دستور کار قرار دارد خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟