به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی استان کردستان روز سه‌شنبه گفت: در جریان کشف این میزان مواد مخدر ۲ عامل توزیع مواد صنعتی دستگیر شدند.

سردار علی آزادی اظهار داشت:‌ متهمان ‌با اشراف اطلاعاتی ماموران مبارزه با مواد مخدر استان کردستان و پیگیری‌های مستمر شناسایی و دستگیر شدند.

‌وی از کشف ۴۰ تن گندم احتکار شده خبر داد و گفت: ارزش این میزان گندم ۷۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

سردار آزادی با اشاره به قاطعیت پلیس در برخورد با محتکرین کالاهای اساسی اضافه کرد: در این رابطه ‌یک نفر دستگیر شده و با تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شد.

۷۳ دستگاه دریافت ارز دیجیتال کشف شد

وی با اشاره به یکی دیگر از فعالیت‌های فرماندهی انتظامی کردستان گفت:‌ ۷۳ دستگاه دریافت ارز دیجیتال در دهگلان از یک شرکت در شهرک صنعتی این شهرستان کشف شد.

سردار آزادی با بیان اینکه ارزش دستگاه‌های کشف شده ۱۵ میلیارد ریال بوده افزود: سه نفر هم در این رابطه دستگیر شده و تحویل مقامات قضایی شدند.

دستگاه‌های دریافت ارز دیجیتال به دلیل استفاده از برق یارانه‌ای ممنوع است و تنها در صورت کسب مجوز و پرداخت بهای برق مصرفی غیریارانه‌ای امکان دریافت ارز دیجیتال وجود دارد.

سارق سیم‌های کابل برق در سنندج دستگیر شد

‌فرمانده پلیس آگاهی استان کردستان گفت: سارق سیم‌های کابل برق در سنندج دستگیر و اموال مسروقه از و کشف شد.

‌سرهنگ جمال سلمانی افزود: ماموران در راستای طرح مقابله با سرقت، فردی که در سرقت سیم‌ها و کابل‌های برق فعالیت داشت را شناسایی و حین ارتکاب جرم دستگیر کردند.

‌وی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهم مقادیر زیادی از سیم‌های برق کشف شد اضافه کرد: متهم در تحقیقات به عمل آمده به ۲۰ فقره سرقت اعتراف کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟