به گزارش رکنا، منوچهر تبریزی معاون عملیات سازمان آتش نشانی خرمشهر گفت:طی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ در ساعت۲:۴۵ بامداد امروز مبنی بر واژگونی یک خودرو بعد از مرکز خرید اروند، بلافاصله ستاد فرماندهی، یک تیم اطفایی از ایستگاه شماره ۲ و یک تیم نجات از ایستگاه شماره ۴ را به محل حادثه اعزام کرد.

او ادامه داد:آتش نشان به محض رسیدن به محل حادثه با انبوه جمعیت حاضر در صحنه مواجه شدند اما با این وجود سریعا ابتدا با خارج کردن باطری خودرو، جریان برق را برای جلوگیری از انفجار احتمالی قطع کردند و سپس با استفاده از ست هیدرولیک ویژه ی تصادفات با بریدن چند قسمت از بدنه ی خودرو شرایط را برای خارج کردن مصدومان مهیا نمودند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی خرمشهر افزود: متاسفانه مردم حاضر در صحنه بدون توجه به توصیه های آتش نشانان، مصدومان حادثه را به روش غیر اصولی از خودرو خارج نمودند و به آمبولانس رساندند.

تبریزی ادامه داد: در این حادثه هر دو سر نشین خودرو که یک خانم و یک آقا بودند دچار صدمه و مجروحیت شده بودند که توسط اورژانس به بیمارستان ولیعصر منتقل شدند.

او گفت:از شهروندان مهربان و دلسوز خرمشهری خواهشمندم در حوادث مختلف با شکیبایی و حفظ خونسردی با آتش نشانان همکاری کنند و انجام کارهای غیر اصولی و خطر آفرین خودداری کنند و مطمئن باشند خدمتگزارانشان در آتش نشانی شهر از هیچ تلاشی برای انجام صحیح وظایفشان کوتاهی نخواهند کرد.

واژگونی خودرو1

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟