به گزارش رکنا، حسین ترکیان اظهار کرد: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان در پی کسب خبری مبنی بر دپوی بادام و تخم شربتی خارجی قاچاق در 2 انبار حاشیه شهر اصفهان، رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: کارآگاهان پس از انجام تحقیقات لازم و کسب اطمینان از درستی موضوع با اخذ مجوز از مقام قضائی از این انبارها بازدید کردند که یک تن و 500 کیلوگرم تخم شربتی و 900 کیلوگرم بادام خارجی همگی فاقد مدارک گمرکی کشف شد.

وی با بیان اینکه ارزش این 2 محموله برابر اعلام کارشناسان مربوطه یک میلیارد و 300 میلیون ریال است، مطرح کرد: در این زمینه 2 متهم دستگیر و برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

ترکیان در پایان در راستای حمایت از کالای ایرانی، گفت: حمایت از کالای ایرانی وظیفه همه شهروندان است و با حفظ سرمایه‌های طبیعی ملی و قطع دست سواستفاده‌کنندگان خارجی و قاچاقچیان از دارایی‌های کشورمان می‌توان در رشد و ارتقای سرمایه‌ها و تولیدات ملی قدم‌های مؤثری برداشت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟