به گزارش رکنا، سردار مجید شجاع اظهار داشت: مأموران فرماندهی انتظامی استان خراسان‌جنوبی در قالب طرح تشدید برخورد با باندهای حمل و توزیع مواد مخدر، طی دو عملیات جداگانه در شهرستان‌های بیرجند و نهبندان 533 کیلوگرم تریاک کشف و 3 دستگاه خودروی سوداگران مرگ را توقیف کردند.

وی افزود: در یکی از این عملیات‌ها مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با دریافت اطلاعاتی مبنی بر اینکه قرار است محموله سنگین مواد مخدر توسط قاچاقچیان مواد مخدر از مرزهای شرقی به مرکز کشور منتقل شود، موضوع را پیگیری و دستگیری قاچاقچیان را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان خراسان‌جنوبی بیان داشت: مأموران با شناسایی خودروی وانت‌پیکان حامل مواد مخدر، سوداگران مرگ را تحت نظر قرار داده و در عملیاتی ضربتی در شهرستان بیرجند، خودرو را توقیف و در بازرسی از آن 289 کیلو تریاک کشف کردند.

شجاع افزود: در این عملیات یک دستگاه سواری پژو 405 نیز که خودروی حامل مواد مخدر را اسکورت می‌کرد توقیف شد و در مجموع عملیات سه متهم دستگیر شدند.

وی ادامه داد: در عملیاتی دیگر مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان «نهبندان» در بازرسی از سواری پژو 405 که در مسیر «زاهدان- نهبندان» تردد می‌کرد 244 کیلو تریاک کشف و در این رابطه یک متهم دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خراسان‌جنوبی بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر تأکید کرد و گفت: فرماندهی انتظامی استان خراسان‌جنوبی با رصد شبانه‌روزی محورهای مواصلاتی به مبارزه بی‌امان با سوداگران مرگ ادامه داده و اجازه جولان به برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی نخواهد داد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟