به گزارش رکنا ، سیدحسین طباطبایی مدیر روابط عمومی سازمان اورژانس استان یزد گفت: ۲ مورد حادثه‌ی حمله‌ی سگ به انسان در فاصله‌ی زمانی کمتر از یک ساعت موجب مصدومیت ۳ زن در مرکز شهر مهریز شد، این حوادث در فاصله زمانی مذکور در دو منطقه از شهر مهریز، یکی محله‌ی میرک آباد و دیگری محله‌ی خورمیز سفلی به وقوع پیوسته است و احتمال می‌رود یک سگ عامل هر دو حادثه باشد.

وی افزود: در حادثه‌ی اول در محله‌ی خورمیز سفلی ۲ زن مجروح که به درمانگاه شهید بهشتی مهریز منتقل و در حادثه‌ی دوم که کمتر از یک ساعت بعد رخداده است، یک خانم ۴۷ ساله مجروح شده که به علت شدت جراحات وارده از سوی کد امدادی آمبولانس به بیمارستان فاطمه الزهرا (س) مهریز منتقل شده است.

وی ادامه داد: اقدامات تخصصی درمانی و تشخیصی مصدومان حادثه‌ی فوق در حال انجام است و هنوز از ابتلای حیوان مهاجم به بیماری هاری گزارشی در دسترس نیست.

طباطبایی گفت: مراتب اطلاع رسانی خبر حادثه جهت هماهنگی با واحد بهداشت محیط، شهرداری و عوامل انتظامی جهت ردیابی حیوان مهاجم و پیشگیری از حوادث احتمالی بعدی از سوی واحد EOC دانشگاه علوم پزشکی یزد انجام شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟