به گزارش رکنا ، رئیس مرکز کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف بامدادی یک دستگاه خودرو ۲۰۶ با یک دستگاه کامیون در بزرگراه شهید خرازی خبر داد که طی آن یک نفر جان باخت و سه تن دیگر نیز مجروح شدند.

سرهنگ محمد رازقی درباره جزئیات وقوع این حادثه اظهار کرد: حوالی ساعت ۲ بامداد امروز یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ با سه سرنشین در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید خرازی در حال حرکت بود که پیش از رسیدن به خروجی آزادگان با یک دستگاه کامیون تصادف کرد.

وی در ادامه با اشاره به اعلام این حادثه به نیروهای امدادی و عوامل پلیس و حضور آن‌ها در محل تصادف گفت: نیروهای پلیس محل را ایمن سازی و نیروهای امدادی به سرعت بررسی‌های اولیه را آغاز کردند که مشخص شد یکی از سرنشینان پژو ۲۰۶ در این حادثه جان خود را از دست داده است و راننده کامیون و دو سرنشین دیگر خودرو ۲۰۶ نیز به شدت مجروح شده‌اند.

وی با بیان اینکه مصدومان حادثه برای ادامه روند درمان به مرکز درمانی منتقل شدند، درباره علت حادثه اظهار کرد: پس از انجام بررسی‌های لازم آثار انعکاسی تصادف در محل مشاهده نشد و مشخص شد که این خودرو حین برخورد به کامیون ۹۲ کیلومتر سرعت داشته است با توجه به این دلایل واضح بود که علت وقوع این حادثه عدم توجه به جلو از سوی راننده پژو ۲۰۶ بوده است.

رازقی در پایان با تاکید بر اینکه رانندگی در شب نیازمند دقت و هوشیاری بیشتری است ، گفت: توصیه ما به شهروندان این است که به هیچ وجه زمانی که از هوشیاری لازم برخوردار نیستند رانندگی نکنند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟