به گزارش رکنا ، رحیم عبدالکریمی رئیس اداره حفاظت محیط زیست بوکان  گفت: با توجه به احکام صادره از طرف مقامات قضایی، یگان حفاظت محیط زیست با همکاری نیروی انتظامی در چهار ماموریت جداگانه موفق به کشف و ضبط ۲۳ بال کبک، ۳۸ عدد قفس چوبی و ده‌ها رشته دام زنده از متخلفان شد.

او افزود: در این راستا چهار نفر شکارچی متخلف دستگیر شد که برای همه این افراد پرونده قضایی تشکیل شده و به مقامات قضایی معرفی شده اند و اشد مجازات و جریمه زیست محیطی برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود.

عبدالکریمی تاکید کرد: با توجه به قرارگرفتن در فصل شکار ممنوع، اداره حفاظت محیط زیست شدیدترین برخورد را با افراد متخلف و تخریبگران محیط زیست انجام می‌دهد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست بوکان در پایان گفت: از تمام مردم عزیز بوکان خاضعانه خواهشمندیم که جدا از مکانیزم‌ها و دستورالعمل‌ها، به طبیعت و حیات وحش که نعمتی برای امروز و امانتی گران بها برای آیندگان است، احترام بگذارند و حدالامکان بگذارند که طبیعت و نگین‌های زیبنده آن آسوده خاطر و آزادانه نفس بکشند.

سازمان حفاظت محیط زیست توسط سامانه ارتباط مردمی ۱۵۴۰ آماده دریافت شکایات و گزارشات زیست محیطی مردم از طریق تلفن ثابت و همراه به صورت شبانه روزی و بدون نیاز حضور مردم در ادارات در سراسر کشور می‌باشد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟