به گزارش رکنا، سرهنگ محمد علی عظیمی گفت: در حال حاضر وضعیت عمومی یکی از مصدومان نیز که برای درمان به بیمارستان آیت الله موسوی زنجان انتقال یافت وخیم گزارش شده است.
وی اظهار داشت: ساعت ۱ بامداد امروز / ۲۲‬ خرداد جاری / ‬ در کیلومتر ۲۸ خط جنوبی آزادراه زنجان - قزوین، یک دستگاه خودروی سواری پراید به علت خستگی و خواب آلودگی راننده از مسیر خارج و واژگون شده و ۲ مصدوم برجا گذاشت که متأسفانه کودک مصدوم پس از انتقال به بیمارستان جان باخت و دیگر مصدوم نیز به خاطر شکستگی دست و پا بستری است.
عظیمی خاطرنشان کرد: در حادثه دیگر نیز که ساعت ۳ بامداد در کیلومتر ۶۳ و خط جنوبی همین مسیر ارتباطی و بر اثر خستگی و خواب آلودگی راننده خودروی سواری پژو پارس اتفاق افتاد راننده این خودرو به علت صدمات وارده فوت کرد و حال دیگر مصدوم نیز بسیار وخیم گزارش شده است.
دوشنبه شب (۲۰‬ خرداد جاری) ‬نیز بر اثر برخورد کامیون و نیسان وانت در کیلومتر ۲۸ جاده ترانزیت زنجان - میانه که به علت انحراف به چپ خودروی کامیون اتفاق افتاد رانندگان هر ۲ خودرو جان باختند.
برابر آمار پزشکی قانونی زنجان در فروردین امسال ۱۷ نفر و از ابتدای اردیبهشت تاکنون نیز بیش از ۲۰ نفر در مسیرهای ارتباطی مختلف این استان بر اثر حوادث رانندگی جان باخته‌اند.
در ۱۲ ماه پارسال (۹۷) بیش از ۲۶۰ نفر براثر حوادث رانندگی در سطح جاده‌های زنجان جان خود را از دست دادند که اغلب این اتفاق‌ها به دلیل خستگی و خواب آلودگی رانندگان بود.
زنجان پنج هزار و ۸۴۰ کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، ۲۰۰ کیلومتر آزاد راه، ۱۱۳ کیلومتر بزرگراه، ۳۴۲ کیلومتر راه اصلی و ۹۷۴ کیلومتر راه فرعی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟