به گزارش رکنا، در پی تماس شاهدین حادثه آتش سوزی منزل مسکونی با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های ۳۱، ۴۸ و گروه امداد و نجات ۱۱ را ساعت 12:06 دیروز به همراه تشک نجات و خودروی حامل دستگاه های تنفسی به خیابان پیروزی، خیابان یکم نیروهوایی، کوچه ریحانی اعزام کرد.
نادر خوش نیت افسر آماده منطقه ۶ عملیات درباره این آتش سوزی گفت: محل آتش سوزی طبقه سوم یک ساختمان ۴ طبقه تک واحدی بود که به طور کامل شعله ور شده و و دود و شعله زیادی از پنجره ها به بیرون زبانه می کشید.
وی در مورد چگونگی عملیات آتش نشانان گفت: نیروهای عملیات بلافاصله پس از قطع جریان برق و گاز ساختمان و انجام ایمن سازی های اولیه با تجهیزات کامل انفرادی عملیات خود را آغاز کردند.
وی افزود: یک گروه از آتش نشانان به داخل واحد مسکونی نفوذ کردند و توانستند توسط لوله های آبدهی آتش نشانی آتش سوزی را در کمترین زمان ممکن مهار و خاموش کنند و گروه دیگر نیز به جستجوی محبوسین احتمالی پرداختند که موفق شدند دو نفر از ساکنین را که در دود گرفتار شده بودند، صحیح و سالم به محیطی امن انتقال دهند. 
وی در پایان با بیان اینکه علت بروز این آتش سوزی توسط کارشناسان منطقه در دست بررسی است، خاطر نشان کرد: نیروهای عملیات پس از لکه گیری کامل، تخلیه دود و ایمن سازی ساختمان به ماموریت خود پایان دادند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟