سرهنگ تقی کبیری اظهار کرد: شب گذشته یک حادثه منجر به فوت دیگر در محور سمنان- فیروزکوه رخ داد که بر اثر آن، دو نفر از هم‌وطنانمان جان خود را در این محور از دست دادند.

وی افزود: تصادف یک دستگاه خودروی نیسان با سواری پیکان در این محور منجر به فوت هر دو راننده شد؛ این سانحه ساعت 20 و 20 دقیقه شب گذشته در کیلومتر 10 محور سمنان- فیروزکوه رخ داد که به جان باختن رانندگان هر دو وسیله نقلیه منجر شد.

رئیس پلیس راه استان سمنان تاکید کرد: کارشناسان پلیس راه، انحراف به چپ خودروی نیسان را علت وقوع این سانحه اعلام کردند.

طی روزهای گذشته یک سانحه فوتی دیگر نیز در جاده سمنان- فیروزکوه رخ داده بود و بدین ترتیب، جاده نیمه‌کاره در کمتر از چند روز توانسته است جان سه نفر از هم‌وطنانمان را بگیرد.

جاده نیمه‌کاره همچنان جان می‌گیرد

رئیس پلیس راه استان سمنان درباره وضع جاده نیمه‌کاره سمنان- فیروزکوه، گفت: بخشی از این محور در حال عملیات عمرانی و بازگشایی است.

کبیری با تأکید بر اینکه عرض جاده سمنان- فیروزکوه کم و این مسیر دوطرفه است، تصریح کرد: تردد به‌خصوص در بخش وسایل نقلیه سنگین در این محور زیاد است.

وی با اشاره به اینکه تعداد زیادی از کارخانه‌های گچ در حاشیه این محور قرار دارند، اضافه کرد: این محور مسیر دسترسی به استان‌های شمالی بوده و به‌واسطه این موضوع تردد زیاد و عرض جاده در برخی از نقاط این محور کم است.

رئیس پلیس راه استان سمنان با بیان اینکه حوادثی را متأسفانه در هفته‌های اخیر در این محور شاهد بودیم، تصریح کرد: بخشی از این محور تحت عملیات عمرانی قرار دارد که به خاطر این موضوع در برخی مواقع شاهد ترافیک هستیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟