به گزارش گروه حوادث رکنا، به دنبال تماس مدیر یک ساختمان مسکونی با سامانه 125 و اعلام گاز گرفتگی یک کارگردر تانکر آب، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله نیروهای آتش نشانی ایستگاه 124 و گروه امداد و نجات 3 این سازمان را ساعت 12:23 دقیقه ظهر امروز به محل حادثه در 24 متری سعادت آباد، خیابان دشت بهشت اعزام کرد.

نجات کارگر میانسال از گاز گرفتگی تانکر آب

حمیدرضا محمدیانی افسر آماده منطقه دو عملیات سازمان آتش نشانی تهران که در محل حادثه حضور داشت در این باره گفت: یک کارگر میانسال در طبقه منفی 2 یک مجتمع مسکونی، داخل تانکر آب موجود در موتور خانه مجتمع مشغول رنگ آمیزی دیواره های داخلی تانکر بود که به علت متصاعد شدن گاز حاصل از مشتقات رنگ و عدم وجود هوای تازه از هوش رفته بود و به علت محدودیت فضا و بیهوش بودن فرد، امکان خارج کردن وی از دهانه تانکر وجود نداشت.

نجات کارگر میانسال از گاز گرفتگی تانکر آب

وی تصریح کرد: آتش نشانان با توجه به شرایط، با استفاده از ابزار موجود به ایجاد فضا سازی در محل حادثه پرداختند و اقدام به برش دیواره تانکر جهت رهاسازی فرد نمودند.

نجات کارگر میانسال از گاز گرفتگی تانکر آب

محمدیانی افزود: آتش نشانان پس از برش دیواره تانکر، موفق شدند این کارگر 51 ساله را صحیح و سالم از داخل تانکر خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند و در پایان، با ارائه تذکرات ایمنی به مدیر مجتمع به عملیات خود خاتمه دادند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟