به گزارش گروه حوادث رکنا، پس از اطلاع رسانی این حادثه به ستاد فرماندهی بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 98، 102 به همراه نردبان هیدرولیکی64 متری و خودرو حامل دستگاه تنفسی ساعت 16:16 عصر روز گذشته به محل حادثه در بزرگراه ستاری، بلوار فردوس، خیابان ورزی جنوبی اعزام شدند.

مهار آتش سوزی خودرو در پارکینگ ساختمان پنج طبقه مسکونی

سعید اظهری رئیس ایستگاه 98 آتش نشانی تهران دراین خصوص اظهار داشت: یک دستگاه خودروسواری در طبقه منفی یک و در قسمت پارکینگ ساختمان پنج طبقه مسکونی دچار آتش سوزی شده و دود بسیار غلیظی ساختمان را در بر گرفته بود.

مهار آتش سوزی خودرو در پارکینگ ساختمان پنج طبقه مسکونی

وی با اشاره به انتشار شدید دود ناشی از این آتش سوزی در فضای پارکینگ و راه پله ها، افزود: آتش نشانان بی درنگ با بستن دستگاه های تنفسی در میان دود سیاه وارد طبقه منفی یک ساختمان شدند و با استفاده از لوله های آبرسان آتش نشانی و خاموش کننده های دستی به مقابله با آتش پرداختند و توانستند با مهار سریع این آتش سوزی، از گسترش بیشتر آن ممانعت به عمل آورند.

مهار آتش سوزی خودرو در پارکینگ ساختمان پنج طبقه مسکونی

وی با بیان این که کارشناسان آتش نشانی علت وقوع این آتش سوزی را در دست بررسی قرار داده اند، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از ساکنان ساختمان مسکونی آسیب جانی نرسید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟