به گزارش گروه حوادث رکنا، شاهدان درتماس با سامانه ی 125 آتش نشانی تهران از بروز یک حادثه رانندگی در جاده خاوران، نرسیده به میدان آقانور خبر دادند که بلافاصله با هماهنگی ستاد فرماندهی این سازمان، ساعت 10:15 دقیقه صبح دیروز آتش نشانان ایستگاه های 37 و 15 را روانه محل حادثه کرد.

تصادف خودرو سواری با تانکر چهار مصدوم داشت

حمید صفا فرمانده ی آتش نشانان اعزامی در مورد این حادثه اظهار داشت: یک دستگاه خودرو پراید با چهار سرنشین در مسیر شرق به غرب جاده خاوران حرکت می کرد که به علت نامشخصی با قسمت عقب یک دستگاه کامیون تریلی تانکر که در حاشیه ی جاده خاوران پارک شده بود، تصادف کرد.

وی اضافه کرد: براثر شدت برخورد هر چهار سرنشین خودرو سواری در داخل اتاقک این وسیله نقلیه گرفتار و مجروح شدند.

تصادف خودرو سواری با تانکر چهار مصدوم داشت

این فرمانده آتش نشانی تصریح کرد: آتش نشانان پس از نصب علائم هشدار دهنده ی ترافیکی و قطع برق خودرو با استفاده از تجهیزات لازم برای نجات محبوسین دست بکار شدند که پس از فضا سازی در اتاقک خودرو پراید، هر چهار سرنشین آن شامل سه مرد ۲۹، ۴۸، ۵۰ و یک زن ۲۹ ساله را از داخل خودرو خارج کردند.

وی ادامه داد: با توجه به وخامت وضعیت جسمی یکی از مصدومین این حادثه بلافاصله با حضور عوامل اورژانس همه ی سرنشینان خودرو سواری به مراکز درمانی انتقال یافته و تحت درمان قرار گرفتند.

صفا ادامه داد: پس از انتقال خودروها به محل امن با کمک عوامل راهور، آتش نشانان با پاکسازی خیابان، محل حادثه را ایمن کردند.

گفتنی است علت بروز این حادثه رانندگی توسط پلیس راهور در دست بررسی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟