به گزارش گروه حوادث رکنا، وقوع این حادثه ساعت 13:45 دیروز به سامانه 125 اطلاع داده شد که بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 55 با اعلام ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران، به محل حادثه واقع در بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان 22 بهمن حرکت کردند.

مجتبی لطفی فرمانده ایستگاه 55 آتش نشانی تهران در این باره گفت: هنگام رسیدن آتش نشانان به محل حادثه، شعله های آتش از داخل یک دستگاه کانکس کارگری که در محوطه اسکان کارگران در فضای باز قرار داشت، به آسمان زبانه می کشید.

کانکس کارگری در آتش نابود شد

وی اضافه کرد: به هنگام وقوع این حادثه تعدادی از کارگران در داخل کانکس حضور داشتند که پیش از رسیدن نیروهای آتش نشانی به محل حادثه و همچنین شعله ور شدن بیشتر این کانکس، تمامی کارگران از داخل آن خارج شده بودند.

کانکس کارگری در آتش نابود شد

لطفی با اشاره به این که هرلحظه احتمال سرایت آتش به قسمت های دیگر وجود داشت، افزود: آتش نشانان بی درنگ پس ازقطع برق محل حادثه، با استفاده ازدو رشته لوله آبرسانی، عملیات مهار آتش سوزی را آغاز کردند و موفق شدند در کمترین زمان ممکن شعله های را مهار و خاموش کنند.

کانکس کارگری در آتش نابود شد

این فرمانده آتش نشانی با اعلام این که علت بروز این آتش سوزی و خسارت وارده توسط کارشناسان آتش نشانی منطقه دردست بررسی است، خاطرنشان کرد: دراین حادثه تمامی لوازم موجود در آن به همراه لوازم شخصی کارگران به طور کامل در آتش سوخت ولی خوشبختانه به هیچ یک از کارگران صدمات جانی نرسید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟