به گزارش گروه حوادث رکنا، با تماس کارگران یک کارگاه مبل سازی و اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه های 12 و 81 رابه همراه خودرو فوماتیک ایستگاه 12، تانکر آب و خودرو حامل دستگاه های تنفسی، ساعت 18:10دقیقه روز گذشته رهسپار شهرک مرتضی گرد، خیابان خلیج فارس نمود.

مهار آتش در کارگاه مبل سازی

محمود آرین مهر رییس ایستگاه 12 در این باره گفت: بارسیدن به محل حادثه مشاهده شد که در داخل یک گاراژ به مساحت 3 هزار متر مربع دارای تعدادی سوله با کاربری تولیدات مصنوعات چوبی و 50 متر از یک کارگاه تولیدی مبل به مساحت 130 متر مربع طعمه شعله های آتش شده و در حال سرایت به کارگاه های همجوار خود بود.

مهار آتش در کارگاه مبل سازی

وی افزود: با توجه به این که این کارگاه مملو از چوب، تخته و رنگ بود، آتش نشانان بلافاصله پس از قطع جریان برق با بکارگیری تجهیزات ویژه و لوله های آبرسانی از چندین جهت خود را به کانون آتش سوزی رساندند و مشغول مهار شعله های آتش شدند.

مهار آتش در کارگاه مبل سازی

رییس ایستگاه 12 تصریح کرد: آتش نشانان در مدت زمان کوتاهی شعله های آتش را مهار و کاملاً خاموش کرده و از سرایت شعله های آتش به کارگاه های همجوار جلوگیری به عمل آوردند.

وی افزود: خوشبختانه در این حادثه فردی آسیب ندید و نیروهای عملیاتی پس از اطمینان از نبود خطر، با تحویل ملک به مالک و ارائه توصیه های ایمنی لازم به مالکین، ماموریت خود را پایان دادند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟