کدخبر: 451386 ارسال پرینت 10

حوادث رکنا: رئیس اورژانس و مرکز فوریت‌های پزشکی گیلان گفت: بامداد امروز بر اثر برخورد یک دستگاه مینی بوس با کامیون ۱۴ کارگر مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش گروه حوادث رکنا، پیمان اسدی، رئیس اورژانس و مرکز فوریت‌های پزشکی گیلان گفت: ساعت ۴:۴۱ صبح امروز، بر اثر برخورد مینی بوس با یک دستگاه کامیون در محور اباتر شهرستان صومعه سرا ۱۴ کارگر یک واحد مرغداری مصدوم و به بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان منتقل شدند.

وی، با اشاره به اینکه بلافاصله اولین تیم فوریت‌های پزشکی، به محل حادثه اعزام شدند و به بررسی وضعیت مصدومان پرداختند، افزود: در این ماموریت ۴ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس اورژانس و مرکز فوریت‌های پزشکی گیلان گفت:در این سوانح رانندگی امدادگران جمعیت هلال احمر گیلان نیز حضور داشتند و به مجروحان خدمات امداد و نجات ارائه کردند.

پیمان اسدی، با بیان اینکه همه مصدومان آقا بودند، افزود: مردم در صورت بروز هرگونه حوادث، می‌توانند با سامانه ۱۱۵ تماس گرفته و از خدمات امداد و نجات رایگان آن بهره‌مند شوند.

سرهنگ جابر صفاری، جانشین پلیس راه گیلان، علت این حادثه رانندگی را تخطی سرعت از سوی راننده کامیون اعلام کرد و گفت: با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی می‌توان از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کرد.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها