حبیب الله شیوخی دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران تکاب گفت: مسافران در ۱۰ خودرو سواری در حال تردد بودند که در ۵۵ کیلومتری این محور و در حوالی روستا‌های «قراولخانه» و «امیرآباد» گرفتار شدند و بیش از ۲ ساعت در این جاده سرگردان ماندند.

وی بیان کرد: راهداران شهرستان‌های تکاب و ماهنشان زنجان پس از ۲ ساعت تلاش، محور تکاب - دندی را بازگشایی و این خودرو‌ها را به ادامه مسیر هدایت کردند.

شیوخی با بیان اینکه بارش برف در این محور همچنان ادامه دارد، افزود: رانندگان خودرو‌ها و وسایل نقلیه از تردد شبانه در محور تکاب - دندی خودداری کنند.

دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران تکاب ادامه داد: در صورت تداوم بارش‌ها احتمال مسدود شدن این محور وجود دارد و شهروندان باید پیش از تردد در این محور از وضعیت جاده مطلع شوند و برای عزیمت به زنجان از محور تکاب - بیجار استفاده کنند.

شیوخی اضافه کرد: بارش برف در محور‌های روستایی تکاب نیز ادامه دارد و تردد در برخی مسیر‌های دورافتاده و سخت گذر به کندی در جریان است.

وی گفت: عصر دیروز نیز محور روستایی «عربشاه اوریات» تکاب به علت بارش شدید برف و کولاک بسته شده بود که با تلاش راهداران بازگشایی شد.

امروز نیز با تضعیف سامانه بارشی، از شدت و گستره بارش‌ها در منطقه کاسته می‌شود. خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟