کدخبر: 433579 ارسال پرینت 26

رکنا: دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران تکاب گفت: حدود ۴۰ مسافر که بر اثر بارش شدید برف و کولاک در محور تکاب - دندی گرفتار شده بودند، با تلاش راهداران نجات یافتند.

حبیب الله شیوخی دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران تکاب گفت: مسافران در ۱۰ خودرو سواری در حال تردد بودند که در ۵۵ کیلومتری این محور و در حوالی روستا‌های «قراولخانه» و «امیرآباد» گرفتار شدند و بیش از ۲ ساعت در این جاده سرگردان ماندند.

وی بیان کرد: راهداران شهرستان‌های تکاب و ماهنشان زنجان پس از ۲ ساعت تلاش، محور تکاب - دندی را بازگشایی و این خودرو‌ها را به ادامه مسیر هدایت کردند.

شیوخی با بیان اینکه بارش برف در این محور همچنان ادامه دارد، افزود: رانندگان خودرو‌ها و وسایل نقلیه از تردد شبانه در محور تکاب - دندی خودداری کنند.

دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران تکاب ادامه داد: در صورت تداوم بارش‌ها احتمال مسدود شدن این محور وجود دارد و شهروندان باید پیش از تردد در این محور از وضعیت جاده مطلع شوند و برای عزیمت به زنجان از محور تکاب - بیجار استفاده کنند.

شیوخی اضافه کرد: بارش برف در محور‌های روستایی تکاب نیز ادامه دارد و تردد در برخی مسیر‌های دورافتاده و سخت گذر به کندی در جریان است.

وی گفت: عصر دیروز نیز محور روستایی «عربشاه اوریات» تکاب به علت بارش شدید برف و کولاک بسته شده بود که با تلاش راهداران بازگشایی شد.

امروز نیز با تضعیف سامانه بارشی، از شدت و گستره بارش‌ها در منطقه کاسته می‌شود. خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها