کدخبر: 432193 ارسال پرینت 24

رکنا: افسر نگهبان سازمان آتش‌نشانی مشهد خبر داد که با تلاش گروه‌های امداد و نجات آتش‌نشانی مشهد اعضای یک خانواده 4 نفره که در منزلی مسکونی در بولوار سجاد شهر مشهد گرفتار شعله‌های آتش و دود شده بودند نجات یافتند.

به نقل از روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد آتش پاد دوم «محمد جواد قائمی» افزود: دقایقی پیش از وقوع آتش‌سوزی در طبقه دوم یک آپارتمان Apartment 3 طبقه مسکونی در بولوار سجاد مشهد به سامانه 125 اطلاع‌رسانی شد که بلافاصله ستاد فرماندهی عملیات آتش‌نشانی گروه‌های امداد و نجات و حریق ایستگاه‌های 43 و 3 و نردبان 32 متری را به محل حادثه Incident در خیابان نیلوفر اعزام کرد.

وی با بیان این‌که کانون حریق قسمت سونای خشک این منزل بود، خاطرنشان کرد: دود ناشی از این آتش‌سوزی موجب گرفتار شدن اعضای یک خانواده 4 نفره در محل شده بود.

افسر نگهبان آتش‌نشانی مشهد خاطرنشان کرد: با تلاش آتش‌نشانان و امدادگران، این افراد با استفاده از تجهیزات ویژه و تخصصی از میان شعله‌های آتش و دود نجات یافته و این حریق مهار شد.

قائمی با بیان این‌که دودگرفتگی ناشی از این آتش‌سوزی باعث بروز خساراتی به این منزل مسکونی شده خاطرنشان کرد: علت وقوع این آتش‌سوزی در دست بررسی است.

خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها