به گزارش گروه حوادث رکنا، فرشاد 30 ساله که صبح دیروز برای ارائه درخواست جدایی از همسرش پس از 3 روز زندگی مشترک به دادگاه خانواده میدان ونک تهران آمده بود، به قاضی گفت: مدتی پیش مادرم دختر یکی از همسایه هارا برای ازدواج با من نشان کرد و با خانواده وی جهت خواستگاری صحبت کرد.

مرد جوان ادامه داد: پس از آنکه به خواستگاری رفتیم و صحبت کردیم، یک ماه نامزد شدیم. در این مدت با خلقیات هم بیشتر آشنا شدیم و اطمینان حاصل کردیم که تصمیم اشتباهی نگرفته ایم.

وی افزود: تا اینکه پس از مراسم عروسی ماجرا به گونه ای دیگر تغییر کرد و من متوجه شدم که راهی را که کلا آمده ام اشتباه بوده است. چرا که فردای روز عروسی که من قصد داشتم عروس را به حجله ببرم متوجه شدم که او رفتارهای مردانه ای دارد و زمانی که با او خلوت کردم پی بردم که او درخواست های مردانه ای از من دارد.

فرشاد خاطر نشان کرد: در آن اتاق چیزی را دیدم که نباید می دیدم. به همین دلیل وحشت زده از آنجا خارج شدم و دیگر به خانه بازنگشتم و اکنون نیز برای تنظیم دادخواست طلاق و جدایی از آن مرد زن نما که ترانه نام دارد به اینجا آمده ام.

بنابراین گزارش، قاضی دادگاه خانواده تهران صبج دیروز پس از ثبت اظهارات فرشاد دستور احضار ترانه را صادر کرد. قاضی دادگاه به خبرنگار رکنا گفت: در صورت اثبات ادعای شاکی حکم طلاق به خاطر فریب در ازدواج صادر خواهد شد و اگر شاکی - فرشاد - در خواست پیگیریهای قضایی دیگر نیز باشد می تواند در دادگاه کیفری نیز علیه این زن شکایت کند. اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

فیلم خیانت به همسر / آرشیوی

آیا این خبر مفید بود؟