خبر ویژه :

حوادث کدخبر: 416134 ارسال پرینت 44

رکنا: آتش‌نشانان موفق به نجات هفت نفر از ساکن منزل مسکونی شدند که بر اثر آتش‌گرفتن پژو 206 و موتورسیکلت در خانه حبس بودند.

به گزارش رکنا، ساعت 3:20 بامداد امروز در پی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر آتش‌سوزی یک دستگاه خودروی سواری، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 38 را به شهرک ولیعصر، خیابان احمد حسینی، کوچه تیموری اعزام کرد.

به گفته حمید کریملو؛ فرمانده ایستگاه 38 آتش‌نشانی، در زمان رسیدن به محل حادثه Incident مشاهده شد یک دستگاه خودروی سواری پژو 206 و یک دستگاه موتورسیکلت در مجاورت یک منزل مسکونی دو طبقه دچار آتش‌سوزی شده و شعله‌های آتش تا ارتفاع زیادی به آسمان زبانه می‌کشید به طوری که آتش درحال سرایت به منزل مسکونی بود.

وی افزود: آتش‌نشانان بی‌درنگ همزمان با عملیات مهار آتش، به جست‌وجوی محبوسان احتمالی در ساختمان مسکونی پرداختند و موفق شدند هفت نفر شامل سه مرد که یکی از آنها دچار راحت از ناحیه دست نیز شده بود به همراه دو زن و سه کودک را که دچار دود گرفتگی شده بودند خارج کرده و تحویل امدادگران اورژانس دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل حادثه و تحویل خودروها به عوامل انتظامی به مأموریت خود پایان دادند.اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند