خبر ویژه :

رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان:

حوادث کدخبر: 373267 ارسال پرینت 13

حوادث رکنا: رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان از مهار آتش‌سوزی در مخازن روغن کارخانه لوله این شهر خبر داد و گفت: این حادثه خسارت جانی نداشت.

سعید اسماعیل پور ضمن بیان اینکه با تلاش های آتش‌نشان‌های مستقر در شهرک صنعتی آتش‌سوزی در مخازن روغن کارخانه لوله سمنان مهار شد، ابراز داشت: ۱۲ آتش‌نشان، چهار خودروی آتش‌نشانی و یک تانکر آب‌رسانی از شهرداری سمنان برای اطفای حریق به محل اعزام شدند.

وی بابیان اینکه این حادثه Incident خسارت جانی نداشت، افزود: هنوز نمی‌توان برآورد مشخصی از میزان خسارت مالی واردشده به این کارخانه داشت اما خوشبختانه این آتش‌سوزی بلافاصله مهار و از سرایت آن به دیگر نقاط جلوگیری شد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان بابیان اینکه سرعت عمل در مهار آتش می‌تواند از ضررهای بعدی پیشگیری کند، ابراز داشت: فعال بودن ایستگاه آتش‌نشانی در شهرک صنعتی و اقدام به موقع آتش‌نشان‌ها توانست نقش مهمی را در مهار آتش ایفا کند.

اسماعیل پور اضافه کرد: علیرغم آنکه نیروهای آتش‌نشانی به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت‌رسانی به مردم هستند از مردم و صاحبان مشاغل می‌خواهیم نسبت به نصب کپسول آتش‌نشانی و آموزش کارکنان خود برای جلوگیری از وقوع آتش‌سوزی و نحوه مهار آن اقدام کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند