خبر ویژه :

حوادث کدخبر: 372693 ارسال پرینت 17

حوادث رکنا: برخورد شدید دو دستگاه خودروی سواری در بزرگراه تهران قم، دو مجروح بر جای گذاشت.

وقوع حادثه رانندگی در ساعت ۱۱:۱۳ دقیقه روز گذشته از سوی رانندگان خودرو‌های عبوری به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تهران اطلاع داده شد که بی درنگ با هماهنگی ستاد فرماندهی این سازمان، آتش نشانان ایستگاه‌های ۵۰ و ۱۲۳ به محل حادثه Incident در اتوبان تهران قم، نرسیده به خروجی رباط کریم رهسپار شدند.

به گفته سید محمود میرمحمدی فرمانده ایستگاه ۵۰ آتش نشانی تهران، بر اثر برخورد شدید دو خودروی سواری پژو پارس و پراید صبا با یکدیگردو نفر از سرنشینان هر دووسیله نقلیه مجروح شدند.

وی اضافه کرد: دراین حادثه بنابه اظهارعوامل اورژانس مردی ۲۴ ساله از ناحیه سر، صورت و دست و نیز یک زن ۷۰ ساله از قسمت سر، صورت، کمر، گردن، شکم و لگن دچار آسیب دیدگی شدند که هر دو قبل از رسیدن آتش نشانان به محل حادثه از خودرو‌های خود خارج شده بودند.

میر محمدی با اشاره به این که هردومصدوم دراختیارامدادگران آتش نشانی قرار گرفت، گفت: نیرو‌های آتش نشانی درادامه عملیات خود، خودرو‌های تصادفی را برای جلوگیری از حوادث Accidents دیگر، پس از قطع برق آن‌ها به حاشیه امن بزرگراه هدایت کردند.

این فرمانده آتش نشانی تاکید کید کرد: علت برخورد این دو دستگاه خودروی سواری از سوی پلیس Police راهورمنطقه مشخص خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها