حوادث کدخبر: 242563 ارسال پرینت 6

رکنا: دو کارگر 45 ساله نانوایی هنگامی که برای گرم کردن هوا از اجاق خوراک پزی استفاده می کردند دچار گازگرفتگی شدند که در نهایت یکی از آن ها جان سپرد.

به گزارش رکنا، سید جلال ملکی، سخنگوی آتش نشانی تهران گفت: ساعت 10 و 19 دقیقه صبح امروز حادثه Incident گاز گرفتگی در محل یک نانوایی واقع در قیام دشت، خیابان باهنر به ایستگاه 66 سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.
سخنگوی آتش نشانی تهران افزود: دو کارگر 45 ساله در حال استراحت در این نانوایی بوده که به علت استفاده از اجاق خوارک پزی دچار گاز گرفتگی شده بودند.
وی با اشاره به حضور آتش نشان ها در محل حادثه اظهارکرد: پس از حضور آتش نشان ها در محل حادثه، عوامل انتظامی نیز در محل حاضر شده و آتش نشان ها دو مرد 45 ساله را در حالی که یک نفر از آن ها جان خود را از دست داده بود، از محل خارج کردند.
ملکی ادامه داد: کارگر دوم نیز شرایط چندان مساعدی نداشت و برای ادامه مراحل درمانی به عوامل اورژانس تحویل داده شد.
وی با تاکید بر اینکه علت دقیق فوت کارگر 45 ساله از سوی پزشکی قانونی اعلام خواهد شد تصریح کرد: محتمل ترین علت مرگ این کارگر، گاز گرفتگی است اما نتیجه دقیق از سوی پزشکی قانونی اعلام خواهد شد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به اتمام عملیات آتش نشان ها پس از خروج پیکر دو کارگر از محل خاطرنشان کرد: آتش نشان ها ساعت 11 و 13 دقیقه محل را ترک کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها