وزیر کشور خبر داد:

حوادث کدخبر: 240481 ارسال پرینت 31

رکنا: وزیر کشور گفت: بعد از اینکه همه دستگاه‌ها گزارش نهایی خود را در خصوص حادثه ساختمان پلاسکو ارائه کنند و مقصر شناسایی شود، حتماً برخورد لازم با آنها صورت می‌گیرد.

عبدالرضا رحمانی فضلی عصر چهارشنبه در حاشیه آیین اختتامیه دومین سوگواره عبرات در پاسخ به این سؤال که رئیس جمهوری دستور برخورد با مقصران آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو را داده‌اند، افزود: موضوع آتش‌سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو در حال بررسی است و بعد از اینکه همه دستگاه‌ها گزارش‌ دادند و بررسی نهایی شد و مقصران شناسایی شوند حتماً برخورد لازم با آنها می‌شود. وی درباره علت اولیه این حادثه Incident گفت: همه شواهد نشان می‌دهد که علت اولیه، اتصال برق بوده است. وزیر کشور درباره مانور برخی رسانه‌های معاند با موضوع ساختمان پلاسکو افزود: آنها می‌خواهند در هر زمینه استفاده کنند ولی خوشبختانه مردم ما آنها را باور ندارند.

رحمانی فضلی در ادامه درباره جشنواره عبرات گفت: این جشنواره در پیرو مصوبات ستاد اربعین مبنی بر بحث فرهنگ سازی، تقویت باورهای اجتماعی و اعتقادی و همچنین قدردانی از کسانی بود که در این عرصه زحمت می‌کشند. وی افزود: امروز در اختتامیه این برنامه 500 نفر دعوت شده بودند که این تعداد از جمع هزاران نفری بودند که آثار فرهنگی و قلمی خود را ارسال و هیأت داوران آنها را ارزیابی کرده بودند که به تعدادی از آنها جوایز معنوی تقدیم کردیم. وزیر کشور ادامه داد: در این سه سال با برنامه‌ریزی‌ها و مدیریت خوب دستگاه‌های مختلف اجرایی روند کار در حوزه‌های مختلف بخصوص فرهنگ‌سازی و تقویت باورهای اعتقادی و دینی پیشرفت خوبی داشته است و امیدوارم با این برنامه‌هایی که هست و تشویق‌هایی که صورت می‌گیرد سال‌های بعد شاهد اقدامات مؤثرتر و مناسب تری باشیم. اختتامیه دومین سوگواره عبرات در 10 بخش شعر، نثر ادبی، نماهنگ، نقاشی، تصویرسازی و کاریکاتور، فیلم و مستند، تولیدات رادیویی، مقاله‌های علمی، عکس و نگارگری برگزار شد. این رویداد امسال میزبان بیش از 3500 اثر در بخش‌های ملی و بین‌المللی از هنرمندان ایرانی و غیرایرانی بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر